Serenay Sarıkaya’dan farklı itiraf! Gözünü alamadan baktığı şey…

Panaroma14

Global Mod
Global Mod
Netflix üretimi Türk dizisi Şahmeran ile seyirci karşısına çıkmaya hazırlanan Serenay Sarıkaya, kendisi hakkında farklı bir itirafda bulundu. İbrahim Selim ile Bu Gece’nin 14 Şubat Sevgililer Günü’ne denk gelen 100. kısmının konukları Alice Müzikali’nden rol arkadaşları; Serenay Sarıkaya, Ezgi Mola, Merve Dizdar ve Şükrü Özyıldız oldu. Sarıkaya, “Gözlerimin İçine Bak” kısmında İbrahim Selim’in “Gördüğünde gözünü alamadan baktığın şey ne?” sorusuna karşılığıyla dikkatleri çekti.

Kendi problemini çözmüş beşerler

Sarıkaya, “Ben en epeyce şuna hayranlık duyuyorum ve nitekim o denli bir şey gördüğüm anda da bunu anlıyorum; hani kimi beşerler vardır, kendi sorununu çözmüştür, kendini fazlaca yeterli tanıyordur, kendiyle barışıktır ve o bir özgüven getirir. Hatta bu gözünde bir ışık, bir güç oluşturur. Yani o kişiyi gördüğünde onu bilirsin ve o ışık seni hayli uzaktan dahi olsa çarpar. Ne kadar hoş dersin hani daha hiç konuşmadan da ruhunu hoş bulursun, anlarsın. Bu beni hayli etkileyen bir şey oluyor ve bu biçimde insanları seyrederken gözümü alamıyorum” tabirlerini kullandı.