Müge Anlı evlilik sonucunı canlı yayında deklare etti!

Panaroma14

Global Mod
Global Mod
Başarılarıyla yıllardır isminden kelam ettiren başarılı programcı Müge Anlı, bugünkü canlı yayında özel ömrüyle ilgili bir müjde verdi. bir müddetdir İstanbul Emniyeti Asayiş Şube Müdürü Şinasi Yüzbaşıoğlu ile birlikte olduğunu açıklayan Anlı, yakında nikah masasına oturacağını söylemiş oldu.

“Yeni dönemde evli bir bayan olacağım”

Kendi programında evlilik haberini duyuran Müge Anlı, “Hakkımda palavra yanlış haberler çıkıyor. Ben önemsemiyorum. Bu haberi birinci ağızdan duymanızı istedim. Evlenmeye karar verdim. Müstakbel damadınız ismi da Şinasi Yüzbaşıoğlu. Kendisi devlet memuru. Çok da hürmet duyduğum bir mesleği var. Bu sonucuma hürmet duyarak mutluluğum için dua edeceğinize eminim. Darısı evlenmek isteyen tüm bekarların başına İnşallah önümüzdeki dönem evli bir bayan olarak karşınıza çıkmayı umut ediyorum. Çok kısa bir süre ortasında karar verdim fakat bu süreçte dedikodusunu yapmayan dostlarıma teşekkür ederim. Bu sonucu kendim açıklamak istedim” dedi.

”Olumsuzluk olmasın diye geri planda tuttum”

İlişkisini niye gözlerden uzak yaşamayı tercih ettiğiyle de ilgili konuşan Müge Anlı, kelamlarına şöyleki devam etti: “Bizler seçmesek de ortasında bulunduğumuz ortamı uygunuyla ve kötüsüyle kaldırmaya müsait biçimdeyiz. Bizimle tıpkı ömrü seçmeyen lakin bizimle yan yana duran bireylerin bu ömrün ortasındaki aksiliklerle müsabakası epeyce hakikat bir şey değil. Onları da koruyup kollayarak kenarda tutmakla da mükellefiz. Bu sebeplerden dolayı geri planda tuttum. Artık sizlere seneye akşam yemek yaptım lakin tabanı yandı diye anlatırım. Bunlar da yeni muhabbetlerimiz.”