Midyeci Ahmet ile boşandığı eşi içinde tansiyon tırmanıyor

Panaroma14

Global Mod
Global Mod
Midyeci Ahmet ismiyle tanınan Ahmet Çiçek, birinci şubesini Beşiktaş’ta açtı ondan sonrasında ünü tüm Türkiye’ye yayıldı. Midyeci Ahmet’in tutmasındaki en büyük sebeplerden biri de eşi Deniz Çelebi’nin hazırladığı midyelerdi. Fakat Midyeci Ahmet ve eski eşi Deniz Çelebi birbirine girdi ve anlaşamayan ikili, yakın tarihte evliliklerini bitirdi. Ahmet Çiçek, Beşiktaş’taki merkez şubeyi eski eşine devretti.

Fakat Midyeci Ahmet bu şubesinin karşısına öbür bir dükkân açarak “Beşiktaş ana şubemiz ile markamızın hiç bir biçimde bir bağı kalmamıştır. Gerek satılan eserler, gerek hizmet kalitesinin denetimi bünyemizden çıkmıştır. Midye, kokoreç üzere tedarik edilen eserler katiyen tarafımızdan sağlanmamaktadır” diye paylaşım yaptı.

“Bu marka benim kolyem satılarak oluşturuldu!”

Deniz Çelebi ise özetle şunları söylemiş oldu: “Bu marka benim kolyem satılarak yaratıldı. Boşanırken Beşiktaş merkez şubeyi bana verdi. Ancak ben ve çocuklarım bugün mağdur ediliyoruz. Merkez şube mahkeme sonucuyla aldığım tek yer. 25 tane şubesi var. Beşiktaş şubeyi elimden almaya çalışıyor. Zira benim bir bayan olarak ayakta durmaya çalışmamı istemiyor. 9 günde karşıma şube açıldı.”

“Beni bir eş olarak değil de çalışanı olarak görmeye başladı”

Deniz Çelebi “Boşandıktan daha sonra, 15 gün içerisinde benimle franchise mukavelesi imzalaması lazımdı. Bu şubeye mal vermesi gerekiyordu. Boşanmadan daha sonra dokuzuncu gün mal vermeyi kesti. Karşıma dükkan açtı. Bayan olarak kuvvetli durmamı istemiyor. Başarmamı istemiyor. Benim ona muhtaç olmamı istiyor. Toplumsal medyada ‘Çocuklarına nafaka alıyorsun aslına bakarsan’ diyorlar. Çocuklarımın nafakasını ben üç aydır zorla alıyorum. Midyeci Ahmet markası dededen, ya da babadan kalma bir yer değil. Biz Ahmet Beyefendi ile emek vererek bu markayı yarattık. Midyeci Ahmet lezzeti benim elimden geçiyor, bütün reçeteler bana ilişkin. Şu an midyeyi ben yapıyorum, kokoreci tıpkı yerden temin ediyorum. Yakışmadı Midyeci Ahmet’e. Beni bir eş olarak değil de bir çalışan olarak görmeye başlamıştı” halinde konuştu.

Eşinin duruma reaksiyon göstermesinin akabinde Midyeci Ahmet, toplumsal medya hesabından bir görüntü yayınlandı. Midyeci Ahmet’in sonlanarak masayı yumruklaması ve ağlaması dikkat çekti. İş o görüntü ????

Deniz Çelebi ise Midyeci Ahmet’in açıklamasından daha sonra instagram hesabından açıklama yaptı. Bu bu biçimde sarfiyat üzere görünüyor siz ne düşünüyorsunuz?