Gülşen: Ne giydiğime yalnızca kendim karar verebilirim

Panaroma14

Global Mod
Global Mod
Ünlü müzikçi Gülşen, uzun bir ortanın akabinde Çeşme’deki dinleyicileriyle bir ortaya geldi. İki gün evvel Alaçatı’da sahneye çıkan Gülşen’e yakın dostu Edis de eşlik etti. Gülşen, müzikleriyle sevenlerini eğlendirirken, kıyafet tercihiyle de geceye damga vurdu. Gülşen’in stili toplumsal medyada da fazlaca konuşuldu. Sanatkarın kıyafetini abartılı bulanların yanı sıra beğenenler de vardı.

Tenkitlere karşılık gecikmedi

Ozan Çolakoğlu ile evliliğinden Azur Benan isminde bir oğlu olan Gülşen, fazlaca konuşulan kostümü daha sonrası mevzuyla ilgili toplumsal medya hesabından açıklama yaptı.

Ünlü müzikçi, “Son konserimde, dilediğimi giyme özgürlüğümü kullanarak seçtiğim kıyafet, biroldukça farklı lakin en mühimi özgürlük alanına, tercihlere olan hürmet hudutlarını aşan tipten yorumları duymama sebep oldu. Sizler için fazlaca küçük bir hatırlatma yapmak istiyorum. Ne giydiğime, ne düşündüğüme, nasıl yaşamak ve var olmak istediğime yalnızca ancak yalnızca kendim karar verebilirim. Tıpkı sizlerin de hayatlarında olduğu ya da olması gerektiği üzere… Bir toplumu oluşturan bütün kesimlerin, her görüşten, her inançtan olan tüm insanların, birbirlerine ziyan vermeden, dilediği biçimde bir ortada barış ortasında yaşamasıdır bütün kıssa…” dedi.