Ece Erken’in hesabına bloke koyuldu. Ateş püskürdü

Panaroma14

Global Mod
Global Mod
Ünlü sunucu Ece Erken’in avukat eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu, 27 Ocak’ta balıkçıda husumetli olduğu bireylerin silahlı saldırısına uğradı. Hastaneye kaldırılan Mahmutyazıcıoğlu, kan kaybı niçiniyle ömrünü kaybetti. Eşinin vefatından daha sonra güç günler geçiren Erken’in hesabı bloke edildi.

“Şafak’ın vefatına niçiniyet veren kişi önlem sonucu aldırmış”

Dün oğlunun doğum gününü kutlayan ve toplumsal medya hesabından haftalar daha sonra yüzünün güldüğü fotoğrafları paylaşan Erken, hesabının bloke edildiğini öğrenince zahmetten çıktı. Instagram hesabından paylaşım yapan Erken, şu tabirleri kullandı: “Şu an oğlumu çocuk oteline gdolayıyorum bir bakıyorum hesabıma bloke gelmiş. niye zira Şafak’a abi diyen, peşinde gezen, param yok bana Ö. Kuzu’dan borç alan diyen, vefatına niçiniyet veren şahıs önlem sonucu aldırmış.”

“Ben bu işin peşini bırakmayacağım”

“Ben Ece Erken Mahmutyazıcıoğlu ise bu işin peşini bırakmayacağım. Kaçakçılık yapan, daha evvel mahpus yatan gurursuzla her türlü savaşacağım. B. Yakın’la alakandan, Küçükçekmece’de açtığın yere kadar çıkartacağım. Şafak bizi görüyorsa sana motamot onursuz diyordur ve Allah bize ne yaşattıysan yaşatsın sana. Çocuklarından utanmayan erdem mahrumu.”

“Uyduruk çeklerle eşime iftira atıyorsunuz”

“Sokağa çıkarken utanman, mevte niçiniyet vermekten kahrolman gerekirken, uyduruk çekler yazıp ölen eşime iftira atıyorsun. ‘Abi’ diye peşinden geziyordun. Namussuz hayatına eşim, onur vermişti. Namuslu olmayı öğretmişti sana fakat gram öğrenememişsin. Ahlar da ve beddualardasın Güler!”

“Yaptığın dolandırıcılıkları ispat edeceğim”

“Kasti benim hesabıma yaptığın bu blokeyle birlikte senin namussuz hayatını, mahpuslarda çürüyeceğin günleri nazaranceğim Allah nasip etsin ve yaptığın dolandırıcılığı herkese ispat edeceğim. Takı galerisi ismi altında yaptığın her şeyi. En yakınların mal kaçırdı, Çavuş soyadlı birinin üstüne yaptılar her şeyi. Arkadaşım dediğin dolandırıcı, onursuz çıktı, borcu varken borcu var dedi. Ah be Şafak’ım hiç dostun, hiç adam yokmuş çevrende. Allah’ım seni kurtarmış.”