Uzun Makarna’dan Demet Akalın ve Hira açıklaması!

Panaroma14

Global Mod
Global Mod
Geçtiğimiz günlerde ikincisi çekilmeye başlanan “Yanlış Manaya 2” sinemasının okuma provası sırasında gazetecilere konuşan Uzun makarna lakaplı tik tok fenomeni Özgür, bir süre evvel Demet Akalın’la yaşadığı polemiğe değindi.

“Polemiğe girdiğine pişman oldu toplumsal medya onun değil benim yanımda durdu!”

Uzun Makarna lakaplı Özgür; “Ben her vakit olduğu üzere yayın yapıyordum. Evvel armağan geldi daha sonra 7 bin lira ödeme geldi. Ortada beni ilgilendiren bir olay olmadı ancak Demet Hanım polemiğe girdi. Haklı çıkmayı umuyordu fakat sanıyorum ki mecrayı kullanmayı bilmediği için bu biçimde bir olay yaşandı. Öncesinde meskenine de gitmiştim bu küslüğe üzüldüm o yüzden” dedi.

“Filmde Hira’yı oynuyorum”

Azeri Türkçesi ile Türkiye Türkçesi içinde ki yanlış anlamaları mevzu alan, başrollerinde Cemal Hünal ve Gülşen Hüseynli’nin paylaştığı oyuncu takımında ise Yılmaz Gruda, M. Fatih Özkan,İslam Mehreliyev,Ercan Resulov üzere Azerbaycan’nın da en ünlü isimlerinin paylaştığı sinemada rol alan Uzun Makarna lakaplı fenomen; “Filmde Tik Tok’ta sevdiği fenomene para atan ve armağan gönderen Hira isminde bir kızı canlandırıyorum lakin tahminen ben yedi değil on bin atarım aşikâr olmaz” dedi.