Kırmızı halıda olay görüntüler!

Panaroma14

Global Mod
Global Mod
Barbara Palvin

İşte Barbara Palvin’in kırmızı halı stili! Bu imaja bakınca ”Ah be Barbara niye?” diye sorgulamak istiyorum. Evet, bir hayli davette ünlülerin absürt şeyler giymesine tanıklık ediyoruz. Ne yazık ki ben bir türlü bu duruma alışamadım. Üstünde anlamsız bir cisim bulunan pullu kısa kollu siyah elbisesi, elinde ise 2000’li yılların veda balolarında kullanılan çanta ile düğünün görümcesine benzeyen Barbara, her ne kadar düzgün gözükmese de başka isimlere bakınca berbatın güzeli pozisyonunda diyebilirim.

Grace Elizabeth

Amerikalı ünlü model Grace, beyaz bir elbise tercih ederek adeta kuğu üzere olmuş. Lakin bu biçimde şık bir elbise için burnu kapalı bir ayakkabı modeli güya daha yeterli giderdi.

Tessa Thompson

Tessa bayanı gördükten daha sonra Barbara’ya yaptığım eleştiriyi hafifçeletme gereksinimi hissettim. Elie Saab imzalı bu kıyafeti ile Thompson, adeta kırmızı başlıklı kıza benzemiş. Lakin keşke benzemeseymiş.

Julianne Moore

Valentino imzalı kıyafeti ile Julianne, pelerinli bir elbise tercih ederek kırmızı halıda farklı bir tarz ortaya koyan ünlü isimler içinde yerini aldı.