İrem Derici, Cem Belevi’ye bir daha ateş püskürdü

Panaroma14

Global Mod
Global Mod
Bir dargın bir barışık aşk yaşayan müzikçi İrem Derici ve Cem Belevi, geçtiğimiz mart ayında bağlantılarını bir defa daha sonlandırmıştı. Belevi, ayrılığın 96’ncı gününde İrem Derici’ye, 96 gül göndermişti. Bu atılımın akabinde ünlü ikili bağlarına bir talih daha vermişti. Barışma daha sonrası Hollanda’da aşk tazeleyen çift, tatilden renkli karelerini de takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmemişti.

“Saltanat bitmiş oldu çeyrek popçu!”

Lakin çift, Amsterdam dönüşünde ayrılık sonucu aldı. Argümana bakılırsa Cem Belevi, model Nergis Nesrullayeva ile yasak aşk yaşadı. İhaneti öğrenen İrem Derici ilgiyi noktaladı. İrem Derici, basına yansıyan haberlerin akabinde Instagram’dan yaptığı paylaşımda “Saltanat bitmiş oldu çeyrek popçu! Sefil hayatının geri kalanında sana mutluluklar diliyorum. Güzel konser dilenmeler.” tabirlerini kullanmıştı.

“Aldatma yok”

Derici’nin bu kelamlarının akabinde Cem Belevi de bahse ait açıklamalarda bulundu. ‘İhanet’ argümanlarını “hiç bir vakit bu biçimde bir şey olmadı!” diyerek yalanlayan Belevi, sonrasındasında kelamlarını şöyleki sürdürdü:

Çok kıymetli bir meslektaşım var, epeyce hoş de bir yürek var. Artık onu ne fevrileştirdiyse, ne öfkelendirdiyse bilmiyorum, bir şeyler paylaşmış. Ben kendisini epeyce sevdim. Hepimiz inişli çıkışlı ilgi yaşıyoruz. Yürütemedik, olmadı. Ben aşk müzikleri yazan, dolu dolu yaşayan, hisleriyle hareket eden bir adamım. Asla bu cümleleri kabul etmiyorum. Yok aldatma, yok öteki şeyler! bu biçimde bir şey olabilir mi? hiç bir vakit bu biçimde bir şey olmadı, olamaz da. Benim aşka bu biçimde bir bakış açım yok. Hala kendisini epey seviyorum, hala epeyce hürmet duyuyorum. Fevrice ağzından çıkanlara, söylemiş olduklerine takılmıyorum. Canı sağ olsun. İçi rahat olsun, benim içim epey rahat.

“SES KAYITLARI VAR!”

Cem Belevi’nin açıklamalarının akabinde İrem Derici adeta çılgına döndü. Derici, ortalarında geçen konuşmaları paylaşacağını söylemiş oldu:

“Über samimiyetsiz açıklamayı izledim de… Ben bir kaç saat uyuyup, uyanıp her şeyi anlatayım ya… Bu sahtekarlık artık sıktı. A’dan Z’ye şöyleki ses kayıtlarıyla mis üzere he ne dersin? ‘Yaz sonuna kalmaz İrem’i şutlarım esasen, şu takvimi bir doldurayım artık berbat çocuk imajı çizemem!’ mi olsun birinci hususumuz yoksa alevler attığın influencer’lar mı sen seç! Ya da direkt itiraf ettiğin ihanetten de girebilirim konuya bana fark etmez.”