Gülşen: Gümbür gümbür geliyorum

Panaroma14

Global Mod
Global Mod
Konserlerin tekrar başlamasıyla programı sürat kazanan Gülşen, evvelki gün aracıyla Baltalimanı’nda görüntülendi. Pandemiden dolayı uzun müddettir dinlendiğini tabir eden popçu, “Tatile muhtaçlık duymadım açıkçası. aslına bakarsanız uzun bir müddetdir dinleniyoruz. Artık iş zamanı” dedi.

“sıradan heyecanlandım”

Sahneleri epeyce özlediğini söyleyen Gülşen, “Sadece biz değil, herkes eski günlere dönmek istiyor. Geçen akşam Ankara’da birinci konserimi verdim. sıradan heyecanlandım doğrusu. Öte yandan daima stüdyodayım. Serdar’ın proje albümünde varım. Benim bir albüm çalışmam, ayrıyeten single çalışmam var. Şehrazat’ın proje albümünde bir müziğim var. Anlayacağınız gümbür gümbür geliyorum” diyerek, gülümsedi.

“Bu beni fazlaca üzüyor”

Pandemi sürecinde olabildiğince oğulları Azur ile vakit geçirdiklerini tabir eden Gülşen, “Çocuklar için bir yandan sıkıntı, bir yandan da âlâ oldu. Keşke bütün çocuklar annelerinden, babalarından gerekli ilgi ve alakayı gorerek büyüyebilse. Ülkemizin kanayan bir yarası var. Hepimiz görüyoruz. Bu beni epey üzüyor” dedi.