Eşine tokat atan şahsa meydan dayağı

baboli

Global Mod
Global Mod
Eşine tokat atan şahsa meydan dayağı
Olay, geçtiğimiz perşembe günü 10 Mayıs Mahallesi’nde meydana geldi. Teze bakılırsa, sokakta karı koca içinde tartışma başladı. Tartışama sırasında ismi öğrenilemeyen kişi, eşine tokat attı. Olayı nazarann etraftaki gençler, karısına tokat atan şahsa tekme tokat saldırırken, bir kişi de yerden aldığı kaldırım taşını attı. Bu sırada kocasını darbedilirken goren bayan, etraftakilerle birlikte ortaya girerek ayırmaya çalıştı. bir süre daha sonra darbedilen kişi yere yığılırken, şüpheliler olay yerinden kaçtı.

Arbedeyi ayırmaya çalışan Duran Uzun, “Ben dükkanda oturuyordum, gürültü çıktı. Baktım, genç çocuklar birisine saldırdı. ‘Ne oldu’ dedim ‘kadınını dövdü’ dediler. bayanına tokat vurmuş, gençler de lise öğrencileriydi herbiçimde. Bizde buradan defolun dedik dağıldılar” diye konuştu.

ÇOCUKLU BAYANA TOKAT ATTI

Esenyurt’ta ise bir AVM’de bebek arabası ile ilerleyen çift tartışmaya başladı. Tartışma ilerleyince sonlanan kişi, yanındaki bayana tokat attı. O anlar bir vatandaşın cep telefonu kamerasına saniye saniye yansıdı.

KAYNAK: DHA