Erbil’den Seda’ya: “6. Nikahına gidememiştim. 7’ye giderim şayet olmazsa 8’e yetişirim

Panaroma14

Global Mod
Global Mod
8 aylık ağır bakımı süreci daha sonrasında kasları eriyen Mehmet Ali Erbil, Kartal’daki Ağrısız Hayat Merkezi’nde elektromanyetik alan aygıtı ile tedavi görüyor.
Ünlü şovmen, tedavi sırasında da esprilerine devam etmeden duramadı. 7. evliliğine hazırlanan Seda Sayan’a takıldı.
Seda Sayan 7. evliliği yapıyor, Siz 4’te kaldınız. Sizin 5 – 6 olacak mı, sorusuna “ Ona yetişmeme daha hayli var… 6’ncıya gidememiştim. Nikahına daha epeyce var. 7’nciye kısmet dedim. Bak 7’nci geldi… Artık 7’nciye gidemezsem kısmet 8’nci nikahına giderim” cevabını verdi.

“Aşkın yaşı olmaz”

Vakit zaman genç isimlerle ismi anılan Mehmet Ali Erbil “İlişkilerde yaş farkına nasıl bakıyorsunuz?” sorusunu da “Aşkın yaşı olmaz ki… Bu planlama, programlama değil… Aşkta yaş olmaz” diye yanıtladı. Erbil, “İlerde oğlunuzun sizin kesimde olmasını ister misiniz?” sorusuna da “Yok. İstemem. Onun öteki kanıları var… Sanat, oyunculuk düşünmüyor… Diğer bölüm olabilir” yanıtını verdi. “Serdar Ortaç popun hükümdarı benim dedi. Güldürü dünyasının hükümdarı kim? Gösteri dünyasında kral kim?” sorusuna “Kral olarak isimlendirmek yanlış olur. Benim beğendiğim, benim güldüğüm Şafak Sezer var” karşılığını vererek Şafak Sezer’i onore etti.