78 yaşındaki üstün modelin üstsüz pozları dikkat çekti

ModaDizayn

New member
78 yaşındaki harika model Lauren Hutton, bir moda mecmuası için üstsüz pozlar verdi.

Kariyerinde altmış yılı geride bırakan Amerikalı model Lauren Hutton, 78 yaşında Harper’s Bazaar’ın kapağı için üstsüz poz vererek dikkatleri üzerine çekti.

Daily Mail’in haberine bakılırsa, Hutton, moda mecmuasının dört başka kapaktan oluşan yıldızlarından biri olarak cilt bakımı rutininden bahsetti.

Diğer kapakları Sora Choi, Imaan Hammam ve Jill Kortleve ile paylaşan Hutton, çekim için sanatçı Cass Bird tarafınca fotoğraflandı.

İkonik model; açık bir blazer ceket, ekose pantolon ve altın kolyeler eşliğinde kollarını çıplak göğsünün üzerinde kavuşturduğunu gösteren kapak fotoğrafıyla dikkatleri üzerine çekti.

“Cilt bakımına hayli fazla vakit harcamam, zira vaktimi ekseriyetle yatmak, sevişmek ya da okumak için harcıyorum” diyen harika model, “Sahip olduğum tek hoşluk ritüeli yüzümü sabun ve suyla yıkamak. Bu korkunç” diye ekledi. Hutton, çekim için retinol, aloe vera ve Hint yağı kullandığını da belirtti.

Hutton, 1960’lardan beri modellik yapıyor, fakat New York’a taşınıp çalışmaya başladığı birinci vakit içinder, sanayi hakkında hiç bir şey bilmediğini söylemiş oldu.

“Etrafta dolandım durdum ve sıkı çalıştım” diyen model, 1973 yılında “bu biçimdeların en büyük kozmetik markası” Revlon ile mesleğini değiştiren bir mukavele imzaladı. O senelerda bununla birlikte oyunculuk mesleğine de başlamıştı.

Instagram’dan paylaşılan modelin fotoğrafları, beğeni ve yorum yağmuruna tutuldu.