Trabzonspor-Kayserispor maçında gözyaşlarını tutamayan taraftara Nwakaeme’den özel davet

Semedov

New member
Spor Toto Muhteşem Lig Ahmet Çalık Dönemi 27nci haftasına Yukatel Kayserispor karşısında 2-0 geriye düşen Trabzonspor, Antony Nwakaeme’nin penaltı golüyle müsabakayı 3-2 kazandı. Heyecan dolu müsabakayı tribünlerde izleyen taraftarlardan Halit Aygün, hakemin bitiş düdüğüyle birlikte sevinç gözyaşı döktü. Taraftarın ağladığı anların imgesi tribündeki bir öbür taraftar tarafınca cep telefonu kamerası ile kaydedilerek toplumsal medyada paylaşıldı. Galibiyet sevinciyle duygulanan Aygün’ün imajları toplumsal medyada ilgi gördü.

NWAKAEME İLE ANTALYASPOR MAÇINDA BULUŞACAK

Trabzonsporlu Antony Nwakaeme de, yaşlı taraftarın görüntüsünü toplumsal medya hesabında, Lütfen onu içerideki bir daha sonraki maça davet edin. Ona sarılıp formamı ikram edeceğim iletisiyle paylaştı.

Trabzonspor sevdalısı Aygün, kulüp tarafınca 1 Mart Salı günü Medical Park Stadyumunda oynanacak Ziraat Türkiye Kupası çeyrek final müsabakası olan Fraport TAV Antalyaspor maçına davet edildi.

’İLK YARIDA KAHROLDUM’

Araklı ilçesinde kafeterya işleten Halit Aygün, Trabzonspor’un Kayserispor müsabakasının birinci yarısının beklemediği biçimde bittiğini ve üzüldüğünü söylemiş oldu. Aygün, Nitekim kahroldum. Beşerler ne kadar üzülebilecekse o kadar üzüldüm. Şampiyonluğa oynayan bir ekibin 2-0 mağlup olması benim üzere bütün herkesi kahretti. Abdullah hoca ve futbolculardan Allah razı olsun. Bizi gözyaşlarına boğdular. Tüm seyirci ve taraftara teşekkür ediyorum dedi.

Maça 2 arkadaşıyla birlikte gittiğini söyleyen Aygün, Maçtan daha sonra buluşup buraya geri dönecektik. Hatta birinci devre bitince beni haydi gidelim diye aradılar. Tahminen sonuç değişir diye beklemek istedim. Beşerler ümitle yaşar. Bekledim ve karşılığını aldım diye konuştu.

GÖZYAŞLARIMA BOĞULARAK O HEYECANI YAŞADIM

Nwakaeme’nin galibiyet golü ve maçın bitişiyle gözyaşlarına boğulan Aygün, Nasıl ağladığımı hatırlamıyorum. Orada gözyaşlarıma boğularak o heyecanı yaşadım. Yanımda birfazlaca genç vardı. Hepsinin elinde telefon vardı. Maçta beni kimin çektiğinin farkında değildim. İnsan bir sevinçten bir de hüzünden ağlar. Ben sevinçten ağladım. Allah bana bugünleri gösterdiği için fazlaca sevinçliyim. Hala da seviniyorum sözlerini kullandı.

ŞAMPİYONLUĞU İPLE ÇEKİYORUM

Trabzonsporlu futbolculara hepsinin gözlerinden öpüyorum kelamlarıyla teşekkür eden Aygün, “Şampiyonluğunun zevkini geçmişte tatmıştım, Allah müsaade verirse bir daha tadacağım. O tarihte şimdiki üzere imkanlar yoktu. Çok kısıtlı kaidelerle buradan Trabzon’a gidip 3 gün kutlamalara katıldım. Arkadaşlarımla birlikte Atatürk heykelinin önünde yatmıştık. Artık hepsi merhum oldu. Şampiyonluğu iple çekiyorum. Trabzonspor için her yere giderim. İmkânım çok gitmeye devam edeceğim dedi.