'Salih istiyorsa gidecek'

Semerkant

Global Mod
Global Mod
SÜPER Lig'de sezonun flaş takımlarından Aytemiz Alanyaspor'da transfer döneminin en çok konuşulan isimleri arasında yer alan Salih Uçan konusunda yeni gelişmeler yaşanıyor. Galatasaray'ın Alanyaspor ile sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Salih Uçan ile anlaşmaya çok yakın olduğu belirtiliyordu. Hatta Galatasaray'ın devre arası Aytaç Kara, sezon sonunda ise Salih Uçan'ı renklerine bağlayacağı iddia ediliyordu. Sarı kırmızılı ekip ve Salih Uçan arasındaki görüşmeler devam ederken Alanyaspor Teknik Direktörü Çağdaş Atan, Başakşehir maçı sonrası çarpıcı açıklamalar yaptı. 'GÖRÜŞME YAPTIĞI BİR KULÜP VAR' Salih Uçan ile bir toplantı gerçekleştirdiğini söyleyen Çağdaş Atan, "Salih ile konuştuk. Salih benim sezon başından beri başrol verdiğim oyuncularımdan bir tanesi. Salih sezon sonu kontratı biten oyuncu ve görüşme yaptığı bir kulüp var; herhalde çok iyi sonuçlanmadı. Ben de sözleşmesinin uzatılması konusunda bir istekte bulunmuştum ama bu da olumlu sonuçlanmadı. Bir oyuncu bizden ayrılarak büyük takıma gidiyorsa bunun bir bedeli ve karşılığı olacağını düşünüyorum. Bu kadar çalışıyorum, gelecekte benimle olmayacak bir oyuncu için bazı planlar yapmamız normal diye düşünüyorum" ifadelerini kullandı. ( HABER MERKEZİ)

ircfrm.net için Yenialanya-com sitesinden alıntı yapılmıştır.