LeBron James, maç kazandıran üçlüğü bulanık görürken atmış! ‘Potayı üç tane görüyordum’

Semedov

New member
NBA Batı Konferansı play-in maçında Los Angeles Lakers, LeBron James’in bitime 50 saniye kala bulduğu üç sayı isabetiyle Golden State Warriors’u 103-100 yenerek 7. kolay play-off’a girdi ve Phoenix Suns’ın rakibi oldu. Golden State, 9-10 maçında San Antonio Spurs’ü deviren Memphis Grizzlies ile play-off’taki son yeri almak için gayret edecek.

LEBRON JAMES BULANIK GÖRÜRKEN ÜÇLÜĞÜ YOLLADI

Lakers’a galibiyeti ve play-off’u getiren üçlüğü bitime 1 dakika kala gönderen LeBron James, maç daha sonrası yaptığı açıklamada Draymond Green’in parmağının bir durumda gözüne isabet ettiğini ve son üçlüğü gönderirken sahayı bulanık gördüğünü söylemiş oldu.

Maçı 22 sayı, 11 ribaund ve 10 asistle tamamlayan LeBron James; “Draymond’un darbesinde eli ya da parmağı gözüme geldi. Düzgün olduğumu sanıyordum fakat net nazaranmiyordum. Her şey bulanıktı. Kanamam olmadığı için maçı tamamlamak istedim. Son şutu atarken üç pota görüyordum ve şutu ortadakine yolladım.” dedi.