Fenomen Fevzi, Erdoğan ile buluşmasını anlattı!

baboli

Global Mod
Global Mod
Fenomen Fevzi, Erdoğan ile buluşmasını anlattı!
Başkan Recep Tayyip Erdoğan’ın Samsun Mitingi daha sonrası gençlerle buluşmasında en epeyce ilgiyi küçük yaşına karşın 460 bin takipçisi olan, 12 yaşındaki toplumsal medya fenomeni Fevzi Kaan Türker gördü.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Fevzi’ye gülümseten tavsiye;

Ömer Halisdemir Çok Maksatlı Salonu’ndaki buluşmaya katılan ve kendisiyle özdeşleşen “İzabella” müziğini canlı olarak Erdoğan’a söyleyen Fevzi Kaan, o anları ve hislerini anlattı.

ÇOK KEYİFLİ OLDU

Miting günü öğlen saatlerinde babasına gelen telefonla, gençlik buluşmasına davet edildiğini öğrendiğini anlatan Fevzi Kaan, “Babamla birlikte orgumuzu alarak salona gittik.

Cumhurbaşkanımız elimi sıkıp, “Nasılsın Fevzi” dedi. Ben de düzgünüm dedim lakin fazlaca heyecanlandım. Başarımı kutlayıp, ‘ama okulunu bırakma. Sonuna kadar da oku.

bu biçimde maddi manevi senin arkandayım’ dedi. Bu kelamlar hoşuma gitti. Ben de kendisine kendi yorumumla İsabel müziğini söylemiş oldum. Çok keyifli oldu”
dedi.

CUMHURBAŞKANIMIZ ÜZERE DÜŞÜNÜYORUZ

Fevzi Kaan’ın babası Hakan Türker ise Lider Recep Tayyip Erdoğan’ın, gençlerle buluşmada oğlunu da davet etmesinden büyük memnunluk duyduklarını belirterek, “Cumhurbaşkanımız üzere düşünüyoruz. Fevzi okumalı. Geleceğini toplumsal medya üzerine değil okulu üzerine kurmalı. aslına bakarsanız okuluna devam ediyor. Hatta eksikliği olan derslerinde destek alıyor. Cumhurbaşkanımızın daveti ise bizim gururumuzu okşadı. Kendilerine teşekkür ederiz” dedi.

“SEN var iseN KEYFİM MEYFİM ON NUMARA”

Fevzi Lider Recep Tayyip Erdoğan’a itafen ‘Başkanım sen var isen keyfim meyfim on numara’ demesi ise büyük alkış alırken toplumsal medyada da büyük ilgi gördü.

KAYNAK: SABAH GAZETESİ