Bartın’da vahim olay: Çocuğunun gözü önünde 20 bıçak darbesiyle katletti!

baboli

Global Mod
Global Mod
Bartın’da vahim olay: Çocuğunun gözü önünde 20 bıçak darbesiyle katletti!
Olay, saat 02.00 sıralarında Bartın’ın Tuna Mahallesi Hendekyanı Caddesi’nde meydana geldi.

İddiaya bakılırsa, Aslan Çelikok, gece 3 katlı konutun en alt katında oğlu ile oturan Vasfiye Çelikok’un yanına gitti. Vasfiye ve Aslan Çelikok meskenin salonunda tartışmaya başladı.

Tartışmanın büyümesi üzerine Aslan Çelikok, yanında getirdiği ekmek bıçağını eşinin bedenine 20 kere sapladı. Kanlar ortasında kalan Vasfiye Çelikok’un çığlıklarını duyan komşuları durumu 112’ye bildirdi.

Olay yerine gelen sıhhat takımı, Vasfiye Çelikok’un ömrünü kaybettiğini tespit etti. Olayın akabinde kaçan Aslan Çelikok, Çaydüzü Mahallesi’ndeki ağabeyinin konutunda saklanırken polis grupları tarafınca yakalanarak gözaltına alındı. Çocuk ise müdafaa altına alındı.

“BİR HAFTA EVVEL BİZ KURTARDIK”

Aslan Çelikok’un eşi Vasfiye Çelikok’u daima tehdit ettiğini söyleyen üst komşuları Hatice Kontürk, şunları söz etti:

“Gece saatlerinde ben bağırma seslerini duydum, polisi aradım. Vasfiye eşiyle başka yaşıyordu, çalışmıyordu. Adam daima buralara gelip eşini rahatsız ediyordu. Onu bir hafta evvel öldürecekti, bu biçimde biz kurtardık. Ortalarında daima tartışma oluyordu. Daima polisler geliyordu. Adam çalışmıyordu, eşi de bundan rahatsızdı, fakat adam daima konuta gelip, ‘Ben artık çalışacağım size sarılacağım’ diyordu. Hatta beni ortaya koydu lakin Vasfiye ile konuştuk, ‘Ben onu asla meskene almam benim ömrüm tehlikede’ dedi.”

KAYNAK: AJANSLAR