Üniversite öğrencileri için fiyatsız Fintech Eğitim Programı

KriptoKamil

New member
Vakıf İştirak Bankası, Türkiye Kalkınma ve Yatırım Bankası, THY Teknoloji takviyeleriyle FSM Vakıf Üniversitesi tarafınca düzenlenen FinTech Eğitim Programı, Saray Mahallesi Dr. Adnan Büyükdeniz Caddesi No: 10 Ümraniye İstanbul adresindeki konferans salonunda, 15 Ekim 2022 ve 31 Aralık 2022 tarihleri içinde her Cumartesi günü yapılacak.

FSM Vakıf Üniversitesi öğretim üyesi Doç. Dr. Turgay GEÇER koordinatörlüğünde yürütülecek FinTech Eğitim Programında, Teknoloji Dersleri Koordinatörü THY Teknoloji A.Ş. Genel Müdürü Dr. Kerem KIZILTUNÇ, Hukuk ve Regülasyon Dersleri İninal Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri A.Ş. Genel Müdürü Bilal ÖZCAN, İş Modelleri ve Deneyim Paylaşımı dersleri FSM Vakıf Üniversitesi öğretim üyesi Doç. Dr. Turgay GEÇER koordinatörlüğünde yapılacak.

Katılım Evrakı almaya hak kazanan öğrencilerden kurulacak kadrolar ortası yapılacak İdeathon yarışında, birinci kadronun her üyesine yurtdışı business class uçak bileti yahut 90.000 mil, ikinci kadronun her üyesine Avrupa business class uçak bileti yahut 30.000 mil, üçüncü kadronun her üyesine Avrupa iktisat class uçak bileti yahut 20.000 mil THY Teknoloji tarafınca armağan edilecek. İdeathon, THY Teknoloji tarafınca bilahare açıklanacak şartlara bakılırsa organize edilecek.

FinTech Eğitim Programı hakkında ayrıntı bilgi https://fsmsem.fsm.edu.tr/ internet adresinde veriliyor.