Süratlice magazin tipi

Panaroma14

Global Mod
Global Mod
Edis gözyaşlarını tutamadı

İstanbul Harbiye Açıkhava konserinde sevenleriyle buluşan Edis, bir orta duygusal anlar yaşadı. ‘Bana Bir Masal Anlat Baba’ müziğini seslendirdiği sırada babasıyla göz göze gelen ünlü popçu, gözyaşlarını tutamadı. Annesi Sevil Görgülü’nün kanser tedavisi gördüğünü söyleyen Edis, “Son 6 ayımız epeyce sıkıntı geçti. Son kemoterapisini alıyor, bitiriyoruz…” tabirlerini kullandı.

Eski dostlar düşman oldu: Demet Akalın bana olmayacak şeyler yaptı

“Pembe Masa” programına konuk olan modacı Pınar Kerimoğlu, Demet Akalın’la küslüğü hakkında konuştu: “Doğum günümde bana olmayacak şeyler yaptı. Kendisinin artık kıyafetlerini de tasarlamıyorum. Benim için dostluk arttan konuşup yüzüne gülmek değildir. Kimi şeyler affedilmez.” Kendi tasarımlarımın modelliği yaptığını da söyleyen Kerimoğlu, “Başkalarının bilakis para tasasıyla tasarlamıyorum, zira ticaret dostlukları bitiriyor” diye konuştu.

Anne barbie olmuşsun

Bengü evvelki gün Bebek’te toplantı çıkışında görüntülendi. Bengü, yakında yeni müziği “Tatlı”nın çıkacağını duyurdu: “2-3 ay boyunca bu iş için çalıştık. daha sonrasında bu tatlılık ortaya çıktı. ‘Tatlı’ farklı oldu. Kızım Zeynep beni görür görmez ‘Anne Barbie olmuşsun’ dedi.”

Sevgiliye set ziyareti

Kanal D’nin “Baht Oyunu” dizisinin setinde tanışıp aşk yaşamaya başlayan Cemre Baysel ve Aytaç Şaşmaz’ın aşkı tüm süratiyle devam ediyor. Şaşmaz evvelki gün sevgilisini yeni dizisinin setinde ziyaret etti. Baysel, selfie’lerini “Kimler gelmiş kimler” notuyla paylaştı.

16 yıl daha sonra birinci konser

Mahsun Kırmızıgül, 16 yıl ortadan daha sonra sahne heyecanı yaşıyor. Kırmızıgül, 3-4 Haziran’da Kuruçeşme Açıkhava’da konser verecek. Sanatçı, “Anlatacaklarım Var” isimli gösterisinde hem müziklerini seslendirecek birebir vakitte hayatının bilinmeyenlerini anlatacak.