Jennifer Lopez’in devasa nişan yüzüğüne kıymet biçilemiyor

ModaDizayn

New member
Geçtiğimiz günlerde sevgilisi Ben Affleck ile ikinci defa nişanlanan dünyaca ünlü yıldız Jennifer Lopez’in parmağına taktığı ihtişamlı elmas yüzük dikkatlerden kaçmamıştı.

20 yıl ortadan daha sonra eski sevgilisi Ben Affleck ile bir ortaya gelerek tekrar nişanlanan 52 yaşındaki Jennifer Lopez’in evlenme teklifi aldığı yeşil elmas yüzüğü de epeyce konuşulmuştu.

Mücevher uzmanları, yüzük için kesin bir şey söyleyemese de, 74 ila 103 milyon TL (5 ila 7 milyon dolar) aralığında bir fiyat biçtiler.

Bloomberg’in haberine bakılırsa, elmas mücevherler konusunda uzman olan Artisan Küresel Alliance’ın CEO’su Josh Weinman, kelam konusu mücevherin yaklaşık 10 karat yeşil bir elmas olabileceğini belirtti.

Ben Affleck, Jennifer Lopez…

“SEÇİMİ LOPEZ YAPMIŞ OLABİLİR”

Geçmişte Lopez için mücevherler yapan New York’lu kuyumcu Lisa Linhardt, aktrisin yeni nişan yüzüğünü Instagram’da bir fotoğrafta gördü ve “Yüzük doğal, hoş bir yeşil renk olarak görünüyor, bu boyutta ve renkte bir pırlanta son derece az olur” dedi.

Uzmanlar, Lopez’in satın almadan evvel muhtemelen taşa baktığını söylüyor. Weinman, “Bu şeyler vakit alır. Ekseriyetle, bir müşteri bir elması sırf bir defa gördükten daha sonra çabucak satın almaz. Mücevher kategorisi epey eşsiz ve farklıdır” diyor.

“Affleck ya da muhtemelen Lopez güzel bir seçim yaptı. Uzun vakittir ender, süslü renkli elmasların hayranıydı. Bu yüzükte karanlıkta parlıyormuş üzere görünen elmaslar var” diye ekledi.